У метро Києва сповіщатимуть, скільки залишилося до прибуття поїзда

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати у четвер, 7 лютого, ухвалили рішення "Про встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу".

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так пасажири зможуть бачити достовірний час очікування. Така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метро.

"Київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потягу. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тисяч голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування", – зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Рішення підтримали 73 депутати Київради.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначений після розробки проектно-кошторисної документації зі встановлення на станціях Київського метрополітену такого табло.

Дивіться також фотогалерею за темою:



Екстремал показав прихований перегон між "Хрещатиком" і "Університетом" – ФОТО

/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook
/ Facebook Джерело: 5.ua