Бійці 31-ї криворізької частини Національної гвардії повернулися з зони проведення Операції Об'єднаних сил.
На українському сході армійці провели три місяці. Забезпечували правопорядок поблизу міст Волноваха та Вугледар, що на Донеччині. Крім того, нацгвардійці перевіряли автомобілі на блокпостах та допомагали водіям вибратися із засніжених узбіч у негоду.
Після прибуття до пункту постійної дислокації окремих армійців відзначили грамотами за службу. Після здачі зброї та амуніції бійці вирушили у двотижневу відпустку.
"Три місяці знаходились. Виконували завдання на блок-постах. І ще ряд завдань виконували. Завдання були виконані. Задачі виконували згідно Закону України "Про Національну гвардію", і тих завдань, які покладені на Нацгвардію в районі операції Об’єднаних сил", – пояснив заступник командира 21-ої окремої бригади охорони громадського порядку Сергій Власов.
Дивіться також:
Французький погляд на війну в Україні: що побачила на сході документаліст Гаель Жирб – ФОТО
/ Міноборони / Міноборони / Міноборони / Міноборони / Міноборони / Міноборони / Міноборони / Міноборони Джерело: 5.ua







