У Світовому банку заявили, що очікують на продовження співпраці з Супрун

Регіональний віце-президент Світового банку Сиріл Мюллер висловив сподівання на продовження співпраці з виконувачкою обов'язків міністра охорони здоров'я Уляною Супрун. Про це йдеться у повідомленні представництва Світового банку в Україні у Facebook.

Так, Мюллер зустрівся з Супрун під час свого візиту до України. На його думку, вона "продемонструвала стійке лідерство" в реформуванні медичної сфери.

Він сказав: "Лише за дев'ять місяців від початку реформи первинної медико-санітарної допомоги 23 мільйони українців обрали сімейного лікаря, а 76% задоволені якістю послуг, порівняно з 10% у 2015 році. Постачальники первинної медичної допомоги, які укладали контракти з Національною службою охорони здоров'я, отримують більше фінансування, що йде на підвищення заробітної плати медичного персоналу для надання доступного догляду, придбання обладнання та оновлення медичних установ", – наводить слова Мюллера прес-служба установи.

Як додає регіональний віце-президент, він "очікує продовження нашої співпраці з міністром Супрун і розбудови успіхів, досягнутих уже сьогодні".

Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Джерело: 5.ua