Глобальне похолодання: у NASA заявили, що на Землі вже другий рік знижується температура

Дані щорічного дослідження NASA щодо річної зміни температури на Землі свідчать, що на Землі вже другий рік знижується температура, повідомляє "Укрінформ".

"У 2017-му році середня температура поверхні Землі була на 0,91°C вище, ніж в середньому в середині минулого століття, а у 2018-му році – на 0,83°C", – йдеться у тексті повідомлення.

Науковці нагадали, що 2016 рік став найспекотнішим роком за останні 139 років – з 1880 року.

Таким чином, середня температура поверхні Землі за цей період була майже на градус вище, ніж в середньому в середині минулого століття.

Як повідомляв 5.UA, космічний зонд OSIRIS-REx Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США вийшов на орбіту Бенну – одного з найнебезпечніших для планети Земля астероїдів. Про це йдеться у повідомленні у Twitter місії NASA.

Джерело: 5.ua