Українські армійці знищили ворожий броньовик, завадивши планам терористів

Двох бойовиків ліквідували, ще вісьмох – поранили. На Луганщині українські військові знищили броньовану машину окупантів.


Про це повідомляють у прес-центрі Операції Об'єднаних сил.

Напередодні, 5 лютого, армійці зафіксували, як під прикриттям мінометів бойовики намагаються дістатися та захопити спостережний пост у напрямі Сокільників-Кримського. Щоби зупинити дії супротивника – українські військові застосували протитанковий ракетний комплекс Стугна-П і знищили броньовик.

Нагадаємо, загалом у вівторок, 5 лютого, російські окупаційні війська 12 разів порушили режим припинення вогню, зокрема п'ять разів із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Унаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних сил був поранений.

Дивіться також фотогалерею за темою:



Французький погляд на війну в Україні: що побачила на сході документаліст Гаель Жирб – ФОТО

/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони Джерело: 5.ua