24 канал повідомляв, що 3 лютого Даяна Ястремська виграла престижний тенісний турнір в місті Хуахін (Таїланд). У третьому сеті Ястремська поступалася 2:5, але зуміла переломити хід поєдинку та виграти матч. Перемогу на турнірі вона присвятила матері, яка потрапила до лікарні.
"Так тримати! Продовжуй відмінну роботу", – написала Світоліна у своєму Twitter-акаунті.
Way to go, @D_Yastremska !!! Keep up the good work https://t.co/Rf0PRfb4BS
— Elina Svitolina (@ElinaSvitolina) 3 февраля 2019 г."Вітаю з великим досягненням, Даяно! Великий успіх!", – також за допомогою Twitter похвалила юну українку Цуренко.
Congrats on your big achievement, @D_Yastremska Great success! pic.twitter.com/crm6hbMGVs
— Lesia Tsurenko (@LTsurenko) 3 февраля 2019 г.У оновленому рейтингу WTA Ястремська піднялася на 34 місце і стала наймолодшою представницею топ-40 світового рейтингу.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua