Через підпал кафе у Дніпрі постраждали три особи: поліція розглядає різні версії нападу

У Дніпрі поліція розшукує двох чоловіків, які закинули пляшки з легкозаймистою сумішшю у кафе, повне відвідувачів.


Це сталося у неділю, 3 лютого, близько сьомої вечора. Зловмисники відкрили двері закладу, кинули коктейлі Молотова і втекли. Їхні дії зафіксували камери спостереження. Всередині зайнялося.

"Зараз ми відпрацьовуємо камери відеоспостереження, які встановлені не тільки в закладі, а й поряд з ним. Для того, щоб затримали зловмисників. Зараз ми спілкуємося з персоналом і власником закладу, для того, щоб зрозуміти, чи були мотиви яких осіб на вчинення цього злочину. Розглядаємо версії стосовно і діяльності цього закладу. Також опитуємо і відвідувачів, в яких теж могли бути конфлікти з невідомими особами. Тому на даний час ми розглядаємо всі можливі версії", – прокоментувала речниця обласного ГУ НП Ганна Старчевська.

Через пожежу постраждали троє людей. Двоє відвідувачів зазнали легких опіків. Також постраждала ще одна жінка – за неофіційними даними – власниця закладу. Її з опіками спини та ніг доправили до лікарні, а до палати приставили охорону.

Поліція кваліфікує справу як умисне пошкодження майна. Санкція статті передбачає покарання до 15 років ув'язнення.

Джерело: 5.ua