Керівництво "Тоттенхема" може бути цілком задоволене наставником лондонців Маурісіо Почеттіно, адже фахівець турбується за бюджет клубу. Протягом 2-х трасферних вікон "шпори" не придбали жодного гравця.
Таким чином, "Тоттенхем" став першим клубом в історії англійської Прем'єр-ліги, який обійшовся без новачків в два трансферних періоди підряд.
Цікаво, що при цьому взимку команду покинули два півзахисника Мусса Дембеле і Жорж-Кевін Нкуду.
Підопічні Маурісіо Почеттіно займають третє місце в турнірній таблиці АПЛ і навіть претендують за більш високі місця.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua