"Манчестер Сіті" на офіційному Twitter влаштував опитування серед вболівальників на найкращий гол "містян" у січні. До списку потрапив розкішний гол Олександра Зінченка у ворота "Бертона" в матчі 1/2 фіналу Кубка ліги.
Також на звання найкращого гола у січні претендує забитий м'яч Лероя Сане у ворота "Ліверпуля", Кевіна де Брюйне, який розписався у воротах "Бернлі", та забитий м'яч футболістки "Манчестер Сіті" Лаури Хемп у матчі з "Вест Хемом".
Наразі у голосуванні взяло участь понад 4 тисячі осіб, а впевнено лідирує гол Лероя Сане у ворота "Ліверпуля". Гол українця йде другим.
Four blockbusting strikes, but which is your @NISSAN Goal of the Month for January? ️
#mancity
24 канал писав, що "Манчестер Сіті", за який грає Олександр Зінченко, оформив вихід у фінал одного з внутрішніх Кубків, здолавши на виїзді "Бертон" (1:0). Зінченко може стати першим українцем, який двічі завоює Кубок англійської ліги.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua