Дарницький міст і бібліотека імені Вернадського: переможниця Євробачення знову зняла кліп у Києві – відео

Ізраїльська співачка Нетта Барзілай, яка перемогла на пісенному конкурсі "Євробачення-2018", презентувала кліп "Bassa Sababa", знятий у Києві, інформує Хмарочос.

Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, зйомки в Києві проходили в грудні 2018 року. На багатьох кадрах можна впізнати інтер'єр бібліотеки ім. Вернадського, новобудови житлового масиву Осокорки на лівому березі столиці, а також Дарницький міст.

Влітку Нетта Барзілай вже приїздила до Києва – тоді знімали рекламний ролик "Netflix". На відео можна впізнати Історичний музей, також зйомки проводили на Борщагівці та в Бучі.


Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.UA, Ізраїль, як країна-організатор 64-го міжнародного співочого конкурсу "Євробачення", вже показав логотип музичного змагання.

Джерело: 5.ua