"Шість мільйонів сердець" – меморіальну церемонію, під час якої вшановують пам'ять жертв Голокосту, провели у столичній адміністрації. Її присвятили Міжнародному дню, який відзначають традиційно в Україні та світі 27 січня.
Серед запрошених низка послів. Зокрема, Німеччини, Ізраїлю, Франції, Австрії, Латвії та інших країн.
"Це особлива акція. Ми проводимо її, щоб згадувати тих, хто помер, щоб вшанувати тих, хто вижив. І щоб розповісти про цю трагедію, аби це ніколи більше не мало повторення", – прокоментувала президентка Єврейського форуму України Роксана Гамарник-Монастирська.
В Україні планують також звести музей Голокосту.
Наприкінці меморіальної церемонії вшанували загиблих під час Голокосту – запалять шість свічок. Кожна свічка символізує 1 млн загиблих в ході трагедії.
Джерело: 5.ua