Розглядали Ракіцького ще півроку тому, – президент "Зеніту"

Президент "Зеніту" Сергій Фурсенко прокоментував перехід Ярослава Ракіцького з "Шахтаря".

Фурсенко розповів, що "Зеніт" вже півроку проглядає футболіста збірної України Ярослава Ракіцького. Слова президента "Зеніту" цитує TACC.

Ракіцький більше півроку знаходився в нашому листі інтересів. Зараз виникла можливість його придбати, і ми домовилися з "Шахтарем". Це сильний футболіст з відмінною лівою ногою. Ми можемо використовувати його як центрального захисника, так і півзахисника. Плюс у нього дуже хороші фізичні кондиції. Ми тільки що провели медичний огляд. Він показав найвищі параметри,
– сказав Фурсенко.

На питання про те, що в Україні трансфер центрбека був сприйнятий неоднозначно президент пітерців відповів універсально.

"Ми вважаємо, що в цьому ракурсі перехід розглядати взагалі не варто. Футбол поза політикою", – підсумував він.

24 канал писав, що 28 січня "Зеніт" офіційно оголосив про підписання захисника збірної України Ярослава Ракіцького.

У новій команді 29-річний українець гратиме під 44-м номером. Вартість трансферу Ракіцького не називається, проте, за чутками, вона склала близько 12 млн євро.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua