Китайський клуб підсилився гравцем "Баварії"

Мюнхенська "Баварія" вирішила відпустити нападника Сандро Вагнера у китайську Суперлігу. Форвард збірної Німеччини підсилив "Тяньцзінь Теда".

Вагнер звернувся до керівництва "Баварії", щоб його відпустили в нову команду.

Гравець отримав хорошу фінансову пропозицію від китайського клубу. "Баварія" пішла назустріч нападнику й дозволила йому перейти в "Тяньцзінь Теда".

Також Вагнера спонукало до трансферу те, що гравець останнім часом не потрапляє до основного складу "Баварії". У поточному сезоні він вийшов на поле тільки у 12 матчах за чемпіонів Німеччини. У його активі один гол у Кубку Німеччини.

Джерело: 24tv.ua