Про таке заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на форумі "Від Крут до Брюсселю" сьогодні, 29 січня, у Києві.
"Наше місце – в Європейському Союзі, наше місце – в членах країн-НАТО, наше місце – на мапі Європи як сильної, економічно потужної і незалежної Української Держави. Чи можемо ми це зробити? Я глибоко переконаний, що так. Ми знаємо. що потрібно робити, ми розуміємо, як іти далі і ми точне знаємо, як досягти перемоги. Що нам для цього потрібно сьогодні? Наша єдність. Підтримка людей. Це дасть нам можливість раз і назавжди стати успішними", – проголосив прем'єр-міністр.
І додав: "Я прийняв рішення. І підтримую рішення Президента висунути свою кандидатуру на другий термін. На фундаменті, який сьогодні збудований, треба побудувати сильну міцну державу і це нам під силу. Тільки єдність може забезпечити нам досягнення цілей".
Також Гройсман сказав, що завжди знаходив підтримку Президента, коли у нього були конкертні ініціативи і він вважав, що конкретні кроки можуть змінювати хід життя в Україні. А за підтримки Президента і спікера приймались рішення, що дали змогу стабілізувати економіку і перейти до зростання. Отже майбутній період п'яти років – це можливість забезпечити незворотність шляху.
Джерело: 5.ua