Одна з таких реакцій – від фанатів самого донецького "Шахтаря". У себе в twitter вони вирішили висловити і свою думку про це. Зробили це з певною долею сарказму.
"Рак, вибір не схвалюємо. Але за приціли, оптику, спальники та інші речі дякуємо", – йшлося в дописі.
Варто зазначити, що невдовзі цей твіт було видалено. Джерело: 24tv.ua
