Столичний клуб хоче придбати не лівого захисника, яким є Йосип Піваріч, а центрального.
За інформацією журналіста Ігоря Циганика, кияни розраховують придбати саме центрального оборонця, оскільки в команді тільки два гравці можуть якісно закрити цю позицію. На думку головного тренера Олександра Хацкевича, Артем Шабанов, який також центральний захисник, не відповідає потрібному рівню.
На лівому ж фланзі в "Динамо" наразі можуть зіграти Віталій Миколенко та бразилець Сідклей.
Також, за інформацією Циганика, новачком "Динамо" буде легіонер, а не вітчизняний футболіст.
У сферу інтересів столичного клубу раніше потрапив оборонець бельгійського "Андерлехта" Огньен Враньєш.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua