У садочку в Дніпрі дитині серйозно травмували око: вихователька замовчувала

Дитячі забавки із болючими наслідками. У Дніпрі в садочку дитині око олівцем проштрикнули.


Вихователька пояснила батькам, що набряк під оком дівчинки з’явився через пустощі. Однак згодом біль у трирічної дитини став нестерпним, а набряк збільшився. Батьки відвезли дівчинку до лікарні.

Медики з’ясували, в оці малечі застряг фрагмент графітового стержня. Щоб його видалити, офтальмологи зробили операцію, і це врятувало дитині око.

Після цього інциденту вихователька групи звільнилася з дитсадка за власним бажанням. У закладі кажуть, про цей випадок вона не сповістила ані медперсонал закладу, ані керівництво, ані батьків.

"Вона кричала від болю, каже: "Мамо, я сильно кричала". А в садку кажуть, що вона навіть не плакала. Дитині ще наказали закрити рот. Звільнити людину за статтею, щоб більше вона не могла працювати з дітьми. Це недбалість у чистому вигляді, це ні краплі жалості до дитини, ні надання першої допомоги", – прокоментувала мати потерпілої Дар'я Малічева.

Завідувачка ж садочка Ірина Фоменцова розповіла, що, згідно з посадовою інструкцією, вихователька зобов'язана була сповістити про інцидент медсестру та керівництво закладу, а також батьків дитини.

Джерело: 5.ua