Суперник "Динамо" у Лізі Європи підписав російського воротаря

Грецький "Олімпіакос" оголосив про підписання російського воротаря Юрія Лодигіна.

Останнім клубом Юрія Лодигіна був санкт-петербурзький "Зеніт". До російського клубу воротар перейшов у 2013 році. до цього часу зіграв за "Зеніт" у 164 матчах, де пропустив 157 голів. У цьому сезоні не зіграв у чемпіонаті Росії жодного матчу.

Угода з "Олімпіакосом" розрахована до кінця сезону.


Γιούρι Λοντίγκιν καλώς όρισες στον Ολυμπιακό! / @LontigkinG welcome to Olympiacos!#olympiacos #transfer #welcome #YuryLodygin #WelcomeYury pic.twitter.com/kUJrxnPgMa

— Olympiacos FC (@olympiacos_org) 27 січня 2019 р.

Варто зазначити, що Юрія Лодигін розпочинав кар’єру саме у Греції у місцевому клубі "Ксанті". Він виступає за цю команду з 2009 до 2013 року.

Нагадаємо, що "Олімпіакос" став суперником київського "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи. Перший матч протистояння відбудеться 14 лютого в Греції, початок о 19:55. Матч-відповідь запланована на НСК "Олімпійський" у Києві 21 лютого. Початок о 22:00.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua