Бійці ООС відповіли вогнем на ворожий обстріл – знищено двох російських бойовиків

Напередодні, 27 січня, російські війська один раз порушили режим припинення вогню. Як звітує прес-центр штабу ООС на сторінці у Facebook, внаслідок злочинних обстрілів окупантів жоден військовослужбовець операції Об'єднаних Сил – не постраждав.

У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник обстріляв позиції українських армійців:



  • з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї – в районі селища Новотошківське.

Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби. За даними розвідки, у неділю, 27 січня, двох російських окупантів було знищено та ще троє – зазнали поранень.

Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

Дивіться також фотогалерею на тему:



Вогневий артналіт по мирному Троїцькому: що лишив по собі ворожий 152 калібр – ФОТО

/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
/ Операція об'єднаних сил/Facebook Джерело: 5.ua