На Одещині померла однорічна дівчинка, її братик – у лікарні

Однорічна дівчинка померла, її трирічний брат – в лікарні з підозрою на менінгококову інфекцію. Трагедія сталася у п’ятницю в Одеській області. Про це на своїй сторінці у Facebook з посиланням на місцеві ЗМІ повідомив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.

У повідомленні йдеться, що 3-річного хлопчика з ознаками лихоманки, головним болем і блювотою. Батько привіз до лікарні. Водночас, маленькій дівчинці, яка до цього не мала скарг - за кілька годин перебування вдома - раптово стало зле. У дитини різко піднялася температура, вона почала задихатися. Врятувати немовля не вдалося. За кілька днів їй мав виповнитися 1 рік.

Причини смерті дитини – встановлюють після розтину. Водночас, лікарі заявляють, що ця смерть не пов'язана зі спалахом кору, що виник у Кілійському районі на початку тижня.

Джерело: 5.ua