Українки Старікова та Басова вибороли срібло на етапі Кубка світа з велотреку

Українські велосипедистки Любов Басова і Олена Старикова завоювали срібло в спринті на шостому етапі Кубка світу з велотреку в Гонконзі.

На шляху до перемоги українки поступилися лише господаркам змагань – китайському дуету Жунхон Лін/Тянсі Чжон. У фінальному заїзді українки програли 0,5 секунди.

За підсумками шести етапів Кубка світу українки також посіли друге місце у командному спринті.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Team Sprint with @starikova9696 ️ #tannus @tannus_cis #kronossport #kask #trackcycling #hongkong

Публикация от Liubov88Basova (@liubovbasova88) 25 Янв 2019 в 7:33 PST


Нагадаємо, що минулого тижня Старікова виборола срібло в індивідуальному спринті, а Басова бронзу в кейріні на п'ятому етапі Кубку світу з велотреку.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua