Що воно за "звір": у Києві випробували першу в Україні мобільну снігоплавильню – відео

У Києві провели випробування першої в Україні мобільної снігоплавильної установки. Дві установки TRECAN 60-PD виробництва Канади були закуплені у грудні 2018 року. Про таке повідомляє прес-служба КМДА.

Гендиректор "Київавтодор" Олександр Густєлєв заявив: "Снігоплавильна машина "з'їдає" до 60 тонн снігу за годину. Після інтенсивних снігопадів, коли важливим стає питання вивезення снігу з вулиць і доріг, такі мобільні установки є суттєвою допомогою".

Він також розповів, що перевагами установок є їхня висока мобільність та можливість застосування на найбільш проблемних ділянках вулиць. Це, зокрема, стосується центральних районів столиці, де майже неможливо знайти ділянку для тимчасового складання снігу.


Густелєв також сказав: "Машина мобільна для того, щоб її використовувати у будь-який момент у будь-якому місці, вона працює на дизельному пальному, що дає можливість працювати як на магістралях, так і в спальних районах чи у кварталах зі складними умовами руху".

Застосування снігоплавильних установок дозволяє зменшити витрати на допоміжну техніку. У "Київавтодорі" зазначили, що під час наступного сильного снігопаду мобільні снігоплавильні установки вже працюватимуть у штатному режимі.

/ kyivcity.gov.ua
/ kyivcity.gov.ua
/ kyivcity.gov.ua Джерело: 5.ua