"Лейкерс" українця Михайлюка вкотре поступилися у матчі НБА: відео

Український форвард "Лейкерс" Святослав Михайлюк взяв участь в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Міннесоти" (105:120).

"Лос-Анджелес Лейкерс" – "Міннесота Тімбервулвз" 105:120 (29:28, 32:30, 21:26 23:36)

"Лейкерс" без Леброна Джеймса, Лонза Болла і Тайсона Чендлера провалили другу половину домашнього матчу проти "Міннесоти" і продовжили свою серію поразок до трьох матчів.

За 7 хвилин ігрового часу Михайлюк встиг набрати шість очок, реалізувавши два триочкових кидки з чотирьох.


Svi Mykhailiuk finding his range from beyond the arc! #NBARooks #LakeShow 41#AllEyesNorth 39

6:38 to go in Q2 on @NBAonTNT pic.twitter.com/YLHz7vnSw6

— NBA (@NBA) 25 січня 2019 р.

"Лейкерс" займає 9 місце в турнірній таблиці Західної конференції НБА. Наступний матч Михайлюк та партнери проведуть у понеділок, 28 січня, проти "Фінікс Санс".

Відеоогляд матчу Лейкерс – Міннесота



Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua