Коноплянка несподівано вийде у стартовому складі "Шальке" на матч з "Гертою"

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийде e стартовому складі на матч 19 туру Бундесліги з "Гертою".

В останній раз українець опинявся в старті німецької команди у грі 17 туру Бундесліги проти "Штутгарта" (3:1), 22 грудня.


Hier unsere Start- für die Partie bei @HerthaBSC. Come on, #S04! #BSCS04 pic.twitter.com/ivSJeGx9sb

— FC Schalke 04 (@s04) 25 января 2019 г.

Перший матч "Шальке" в 2019 році проти "Вольфсбурга" (2:1) Коноплянка пропустив через застуду.

Нагадаємо, що матч "Герта" – "Шальке" відбудеться у п'ятницю, 25 січня, і розпочнеться о 21:30 за Києвом.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua