Біатлон: Бьо виграв спринт в Антхольці, найкращий з українців – 11-ий Прийма

У італійському Антхольці на етапі Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий спринт. Участь у гонці взяли одразу чотири українські біатлоністи.

Найкращий показник серед українців – у Артема Прими. Попри чисту стрільбу, він відстав від переможця на 47 секунд.

Виграв же норвежець Йоханнес Бьо. Здійснивши один промах на другій стрільбі, він показав час у 23:53,9. Його співвітчизник Ерленн Бьонтегор – другий (+17,5). Француз Антонін Гігонна – третій (+20,2). Він лише на секунду випередив іншого француза Мартена Фуркада.


Not a bad day for @NSSF_Biathlon
And @FedFranceSki fans
@7ohannesbo
Erlend Bjoentegaard
@antoguigo
@martinfkde
Eder
@simondstx #ANT19 pic.twitter.com/4j4St0uLOC

— IBU World Cup (@IBU_WC) 25 січня 2019 р.

Щодо решти українців, то Дмитро Підручний – 19-ий (+1:06,1), Руслан Ткаленко – 69-ий (+2:34,9), Артем Тищенко – 90-ий (+3:23,5)

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua