Армійці на Приазов'ї перехопили військовий безпілотник Росії – відео

У небі на Приазов'ї українські армійці виявили військовий безпілотник російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба операції Об'єднаних сил на Facebook.

Дрон "Гранат-2" вояки перехопили за допомогою засобів радіотехнічної боротьби, і потому – приземлили безпілотник. У Штабі ООС кажуть, що такі апарати росіяни активно постачають бойовикам зі складу терористичних "ДНР" і "ЛНР". Він використовується для проведення розвідки та корегування вогню артилерії.

Інформацію з перехопленого безпілотника вилучать. А сам факт його використання слугуватиме в судах доказом того, що незаконні збройні формування на Донбасі підтримує та фінансує Російська Федерація.

"Апарат був знайдений військовослужбовцями, які обороняють позиції біля населених пунктів Павлопіль і Гнунове. Даний безпілотний летальний апарат є представником російського військового комплексу, має назву "Гранат-2". Максимальна дальність польоту – 15 км. Середня швидкість – 70 км/год. Гранична стеля у 4 тис. метрів, використовуються оптичні прилади відеозйомки та розвідки", – розповів армієць ЗСУ Володимир.



Підняли за тривогою: під Маріуполем провели навчання з оборони узбережжя – ФОТО

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua