У столиці хочуть обмежити швидкість руху біля шкіл до 30 км/год

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що до кінця поточного року буде створено план заходів з посилення безпеки на дорогах біля столичних шкіл та дитячих садочків, повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми маємо розробити паспорти безпеки руху поблизу навчальних закладів. У паспорт може увійти пункт щодо зниження швидкості транспорту біля садочків і шкіл до 30 км/год", – сказав він.

Крім того, для контролю швидкісного режиму пропонується встановити відеокамери з фіксацією швидкості руху та ідентифікацією номерного знаку або електронні табло, які показуватимуть швидкість автомобіля.

"Це бачитиме і водій, і інші люди на вулиці, і це викликатиме відповідну реакцію та привертатиме увагу", – зазначив Мондриївський.

Нагадаємо, у Києві спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 12,1%. У столиці за 3-й тиждень 2019 року зареєстровано 14653 хворих на грип та ГРВІ, тоді як за попередній тиждень захворіло 13067. Про таке повідомляють у прес-службі КМДА. 

Джерело: 5.ua