Проросійські європейці у ПАРЄ намагалися не пустити українців у комітети, але потрапили у свої ж пастки – Береза

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" член постійної делегації в ПАРЄ Борислав Береза та оцінив, чи може дійти до того, що російська делегація повернеться до роботи у цій організації.

"По-перше, Росія нікуди не повертається, по-друге, дійсно, регламент намагаються змінити, але вчора у нас на групі EPP – це європейська народна партія – розглядали це питання. І коли зрозуміли, що це стосується не тільки до українців, а ще фінів, британців, німців, то всі сказали, що не задоволені таким результатом і всі українці знов увійшли до тих самих комітетів. Тому таке намагання викинути українців з комітетів стикнулися з тим, що європейці потрапили у пастки, які самі розставили для себе. Це саме ті європейці, які працюють з Росією", – сказав Береза.

"Тому поки що хвилюватися не треба. Це по-перше. По-друге, завтра в п'ятницю, я думаю, все вирішиться і питань чи хвилювань не буде", – наголосив він.

Він додав: "Хочу сказати, що Росія буде і далі буде намагатися повернутися в ПАРЄ, треба це розуміти. Сьогодні, наприклад, коли заслуховували дебати по Азову і щодо захоплених Росією моряків, то Росії не було у залі, але її устами розмовляли представники Словаччини та Сербії. Тобто Росія кожного разу намагається повернутися до сесійної зали, робить великі зусилля, використовує гроші, але українська делегація об'єднаними зусиллями протистоїть цьому і знов, і знов перемагає їх у дебатах, у роботі та в інших питаннях. Бо в нас є питання захисту держави".

Джерело: 5.ua