Під час поїздки у шкільному автобусі, який віз дітей з навколишніх населених пунктів до школи села Морозівка на Київщині, учні чули запах горілої пластмаси, а згодом їх із симптомами отруєння було доправлено до районної лікарні. У медичному закладі перебувають 8 учнів, 2 з яких в реанімаційному відділенні, повідомляє прес-служба Нацполіції Київщини.
"Працівники поліції встановлюють місцеперебування шкільного автобуса та перевізника, який відповідає за технічний стан автотранспорту", – йдеться у тексті повідомлення.
Як повідомляв 5.UA, у будинку культури села Рай Бережанського району шість осіб отруїлися продуктами горіння у зв'язку із несправністю газового конвектора. Остаточні обставини події встановлюються працівниками Національної поліції.
Джерело: 5.ua