На Київщині під час поїздки в шкільному автобусі масово отруїлися діти – 2 в реанімації

Під час поїздки у шкільному автобусі, який віз дітей з навколишніх населених пунктів до школи села Морозівка на Київщині, учні чули запах горілої пластмаси, а згодом їх із симптомами отруєння було доправлено до районної лікарні. У медичному закладі перебувають 8 учнів, 2 з яких в реанімаційному відділенні, повідомляє прес-служба Нацполіції Київщини.

"Працівники поліції встановлюють місцеперебування шкільного автобуса та перевізника, який відповідає за технічний стан автотранспорту", – йдеться у тексті повідомлення.

Як повідомляв 5.UA, у будинку культури села Рай Бережанського району шість осіб отруїлися продуктами горіння у зв'язку із несправністю газового конвектора. Остаточні обставини події встановлюються працівниками Національної поліції.

Джерело: 5.ua