Зінченко вийде у стартовому складі "Манчестер Сіті" на матч з "Бертоном"

"Манчестер Сіті" зіграє з "Бертоном" в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка Ліги.

Українець Олександр Зінченко був включений головним тренером "МанСіті" в заповітну обойму з 11 виконавців і зіграє з перших хвилин.

Склад "Манчестер Сіті" на матч Кубка Ліги з "Бертоном"

Манчестер Сіті: Муріч – Даніло, Сандлер, Гарсія, Зінченко – Делф, Фоден, де Брюйне – Марез, Агуеро, Поведа.


Here’s how we line up at the Pirelli Stadium

CITY XI | Muric, Zinchenko, Sandler, Garcia, Danilo, Delph, Foden, De Bruyne, Poveda, Mahrez, Aguero (C)

SUBS | Grimshaw, Stones, Mendy, Jesus, F Nmecha, Bolton, Richards

Presented by @HaysWorldwide #bafcvcity #mancity pic.twitter.com/1iG8qpO8he

— Manchester City (@ManCity) 23 января 2019 г.

Нагадаємо, в першому матчі "містяни" на своєму полі розгромили "Бертон" з рахунком 9:0. Сьогодні о 21:45 стартує поєдинок.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua