Захисник "Олександрії" перейшов до "Шахтаря"

Донецький "Шахтар" домовився про перехід центрального захисника "Олександрії" Валерія Бондаренка.

Відповідну інформацію у коментарі "Команда №1" підтвердив головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран. Гравець зранку 23 січня попрощався з партнерами по "Олександрії" та відправився до стану "гірників", які перебувають на зборі у Туреччині.

Варто зазначити, що у Бондаренка влітку 2019 року закінчувався контракт з "Олександрією", і він міг перебратися до "Шахтаря" безкоштовно. Однак донецька команда намагалася придбати захисника ще взимку. Та "Олександрію" не влаштовувала сума відступних. Тепер же клуби домовилися про перехід гравця.

У поточному сезоні Бондаренко провів 18 матчів в чемпіонаті України, в яких забив 1 м'яч в ворота "Десни". На даний момент "Олександрія" йде на третьому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, відстаючи від "Шахтаря" на 9 очок.

До слова, "Олександрія" офіційно оголосила про підписання контракту з півзахисником Денисом Дедечком.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua