У середмісті Києва гасили пожежу в багатоповерхівці

У центрі Києва горіла багатоповерхівка. Пожежа спалахнула напередодні, 22 січня, близько 9 години вечора.

Про це повідомляє столична ДСНС.

Кажуть, зайнялася електропроводка від першого до 11 поверху. З 24-поверхового будинку евакуювали 43 людини, серед них і троє дітей. Ще трьох людей вдалося врятувати завдяки пожежній автодрабині.

Полум'я загасили ближче до півночі. Минулося без потерпілих.

Надзвичайники кажуть, найдужче пошкоджені 7 та 8 поверхи. На місці події працювало 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 53 людини особового складу.

Як повідомляв 5.UA, 16 січня просто на Хрещатику спалахнула пожежа. Згодом з'ясувалося – горіла історична будівля 1878 року. Площа займання становила 700 квадратних метрів. 

Дивіться також фотогалерею за темою:



Пожежа у сумнозвісній Києво-Печерській Лаврі – ФОТО

/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор
/ Інформатор
/ Facebook / ДСНС
/ Facebook / ДСНС
/ Facebook / ДСНС
/ Інформатор
/ beztabu.net
/ beztabu.net
/ beztabu.net
/ beztabu.net
/ соцмережі Джерело: 5.ua