У Києві ще до вечірньої "години пік" сталося 235 ДТП

У зв’язку з погіршенням погодних умов ситуації на дорогах країни ускладнилась. Станом на 17.00 на лінію 102 надійшло 851 повідомлення про дорожньо-транспортні пригоди. З них 44 – з потерпілими, в результаті яких травмувалися 43 особи, одна людина – загинула. Про таке інформує Департамент комунікації Національної поліції.

Переважна кількість автопригод трапилась на дорогах Києва – 235 ДТП. 87 ДТП поліцейські зафіксували на Київщині, 56 – на Дніпропетровщині та 54 – на Харківщині. 

У Чернігівській області внаслідок аварії загинула одна людина.

Національна поліція закликає усіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обачними за кермом, а за можливості – відмовитися від дальніх поїздок.

Нагадаємо, також сьогодні у Києві пасажири штовхали тролейбус, щоб доїхати додому.

Джерело: 5.ua