Зіткнулися лоб у лоб: у Києві сталася смертельна аварія

У столиці внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули троє осіб.


Аварія сталася вранці на вулиці Столичне шосе в Голосіївському районі Києва.

За попередніми даними, лоб у лоб зіткнулися два автомобілі "Таврія" та "Фольксваген". За даними правоохоронців, унаслідок аварії загинули водії машин, а також пасажир "Таврії".

Нині правоохоронці встановлюють обставини та причини автопригоди.

Як повідомляв 5.UA, 16 січня на Київщині сталася ДТП за участі українського військового. На дорозі, яка з'єднує Броварський проспект і село Зазим'я, кросовер Renault на повному ходу збив чоловіка у військовій формі. 

З місця аварії потерпілого в тяжкому стані забрала карета "швидкої".

Джерело: 5.ua