У центрі Харкова з'явився прапор Військово-Морських сил України. Акцію на підтримку полонених українських моряків провели медики обласної швидкої допомоги.
Близько двох сотень співробітників Центру екстреної медицини, у вільний від чергування час, створили з різнокольорових карток стяг Військово-Морських сил України на центральній площі Харкова. Акція відбулася у супроводі національного гімну. Учасники акції побажали полоненим терпіння і якнайшвидшого повернення до дому.
"На "швидкій" працюють люди небайдужі. Це люди, які перші приходять на допомогу. Я хочу щоб вони почули, щоб вони знали, що не одні, що навіть на "швидкій" не байдужі до їх нинішнього стану", – зазначив учасник акції Степан Яремко.
"Хлопці – тримайтеся, саме головне, правда завжди перемагає. А рідним – терпіння. Я думаю, що держава захистить своїх солдатів", – побажав інший учасник Сергій Мокляк.
Сутички й "кров" на асфальті: в Одесі пікетували генконсульство РФ – ФОТО
/ фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская / фото Думская Джерело: 5.ua









