У Харкові медики "швидкої" провели масштабну акцію на підтримку українських моряків

У центрі Харкова з'явився прапор Військово-Морських сил України. Акцію на підтримку полонених українських моряків провели медики обласної швидкої допомоги.


Близько двох сотень співробітників Центру екстреної медицини, у вільний від чергування час, створили з різнокольорових карток стяг Військово-Морських сил України на центральній площі Харкова. Акція відбулася у супроводі національного гімну. Учасники акції побажали полоненим терпіння і якнайшвидшого повернення до дому.

"На "швидкій" працюють люди небайдужі. Це люди, які перші приходять на допомогу. Я хочу щоб вони почули, щоб вони знали, що не одні, що навіть на "швидкій" не байдужі до їх нинішнього стану", – зазначив учасник акції Степан Яремко.

"Хлопці – тримайтеся, саме головне, правда завжди перемагає. А рідним – терпіння. Я думаю, що держава захистить своїх солдатів", – побажав інший учасник Сергій Мокляк.



Сутички й "кров" на асфальті: в Одесі пікетували генконсульство РФ – ФОТО

/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская
/ фото Думская Джерело: 5.ua