У Києві чоловік дивом вижив після спроби накласти на себе руки – відео

У Києві 28-річний чоловік стрибнув із мосту Метро, намагаючись покінчити життя самогубством.

Про це повідомляє "Інформатор".

Чоловіка помітили очевидці, коли він перелазив через перила шляхопроводу на з'їзді з мосту в бік Набережного шосе, і викликали поліцію. Екіпаж патрульної поліції прибув на місце події близько 19:00, але на огорожі мосту висіла лише куртка, в якій був паспорт і телефон. Чоловіка на мосту вже не було.

Патрульні викликали до місця інциденту рятувальників і самостійно почали обстежувати прилеглу територію. Коли поліцейські спустилися на набережну, то побачили, як чоловік вилазить з води.

Його посадили в машину, щоб він зігрівся, і викликали медиків. Чоловік, який був в алкогольному сп'янінні, своє бажання звести рахунки з життям пояснив сімейними труднощами – сваркою з матір'ю та дівчиною.

Він розповів, що перед стрибком зателефонував другу і попросив віддати борг матері. Після огляду медики констатували, що чоловік зовсім не постраждав. Його забрали додому родичі.

Джерело: 5.ua