У зв'язку із погіршенням погоди та ожеледицею, Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготувала для громадян пам'ятку, як поводити себе при такій погоді, повідомляє прес-служба ДСНС на своїй сторінці у Facebook.
Згідно інструкції: взуття має бути з глибоким протектором на підошві, а ходити варто неквапливо, ноги у колінах розслабляти.
Крім того, рекомендується не тримати руки у кишенях, а літнім людям слід мати тростину з гумовим наконечником. Ходити треба тротуарами, посипаними піском або сіллю та не перебігати проїжджу частину дороги.
Також треба уникати будівель, на яких можуть бути бурульки. При падінні – голову притиснути до грудей, а руки – до тулуба.
Джерело: 5.ua