У ДСНС пояснили, як не травмуватися при ожеледиці

У зв'язку із погіршенням погоди та ожеледицею, Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготувала для громадян пам'ятку, як поводити себе при такій погоді, повідомляє прес-служба ДСНС на своїй сторінці у Facebook.

Згідно інструкції: взуття має бути з глибоким протектором на підошві, а ходити варто неквапливо, ноги у колінах розслабляти.

Крім того, рекомендується не тримати руки у кишенях, а літнім людям слід мати тростину з гумовим наконечником. Ходити треба тротуарами, посипаними піском або сіллю та не перебігати проїжджу частину дороги.

Також треба уникати будівель, на яких можуть бути бурульки. При падінні – голову притиснути до грудей, а руки – до тулуба.

Джерело: 5.ua