У Чернігові через "свинячий грип" помер чоловік

У Чернігові минулими вихідними через захворювання на вірус грипу A (H1N1), відомий як "свинячий грип", помер 46-річний чоловік. Про таке інформує УНІАН з посиланням на управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради.

Зазначається, що декілька днів чоловік перебував у тяжкому стані у реанімації однієї з міських лікарень, проте врятувати його життя медики не змогли, в тому числі і через пізнє звернення до лікарів. В свою чергу в обласному Лабораторному центрі МОЗ уточнили, що станом на 20 січня в області зафіксовано дев'ять летальних випадків від "свинячого грипу".

Нагадаємо, у зв'язку із підвищеним рівнем захворюваності на грип та ГРВІ спеціальним розчином будуть дезінфікувати чернігівські тролейбуси. 

Джерело: 5.ua