Рік щойно почався: поліція вже відловила 4 тисячі п'яних водіїв в Україні

Від початку нового року правоохоронці вже зафіксували більш як 4 тисячі випадків керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. Про це повідомив заступник керівника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає прес-служба МВС.

"2019 рік тільки розпочався, а уже складено понад 4000 матеріалів за керування у стані сп‘яніння", – зауважив Білошицький.

Він також поточнив, що торік поліція виявила 110 тисяч подібних порушень ПДР. 

Представники патрульної поліції наголошують: "Доки водії будуть сідати за кермо нетверезими і нехтувати усіма правилами, доти поліція буде зупиняти, виявляти та притягувати до відповідальності, аж поки ця проблема не вичерпає себе у нашій країні. Будьте свідомими та вживайте відповідально". 

Нагадаємо, в листопаді торік ВР посилила покарання та збільшила штрафи за водіння на підпитку. Тепер охочі сісти за кермо напідпитку муситимуть сплатити штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень з позбавленням прав на строк до 3 років. Ті самі дії, вчинені повторно, караються штрафом у 51 тисячу гривень. 

Дивіться також фотогалерею: 



У Києві п’яний водій на "Мерседесі" протаранив "Форд": від удару автівки вилетіли на трамвайні рейки – ФОТО

/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua
/ dtp.kiev.ua Джерело: 5.ua