Найкращий захист імунітету в умовах підвищених фізичних навантажень

Завжди перебувати у відмінній фізичній формі - це загальновизнаний світовий тренд, якому останнім часом все частіше йдуть як спортсмени, так і всі, хто піклується про своє здоров'я.

Заняття фітнесом - це тенденція, затребувана самим життям. Красиве спортивне тіло з гармонійно розвиненим м'язовим корсетом – наразі це наймодніша прикраса сучасности.

Під час занять спортом питання стабільної роботи імунної системи набуває особливої ​​гостроти, адже організм спортсмена відчуває додаткові фізичні навантаження через підвищені вимоги до організму.


Від міцності імунітету залежить витривалість в період підвищених вимог до організму - стресів, авітамінозу, підвищених фізичних навантажень. Ось чому професійні спортсмени та їх тренери завжди приділяють велику увагу зміцненню захисних сил організму.

Важливість міцного імунітету при підвищених фізичних навантаженнях

З розвитком цивілізації ми все частіше звертаємо увагу на своє здоров'я, адже, як би ви не були успішні, здоров'я - це те, що неможливо купити за гроші. Ось чому все більше людей намагаються приділяти увагу фізичним навантаженням - регулярно відвідувати тренажерні зали, займатися бігом, грати в міні-футбол, їздити на велосипедах на роботу.

Уважно стежити за роботою імунної системи важливо не тільки для професійних спортсменів, а й для тих, хто займається спортом, не прагнучи ставити рекорди. На це завжди звертають увагу тренери з фітнесу, оскільки офісні працівники більшою мірою, ніж спортсмени, схильні до інфекцій, стресу.

Тим, хто уважно ставиться до своєї фізичної форми, можуть допомогти поради професійних спортсменів. Особливо враховуючи, що в популярних марафонах, від нещодавна, беруть участь не тільки профі, але і любителі здорового способу життя.

У світі зростає інтерес до таких марафонів. Зокрема, завжди велику цікавість викликає найбільш відома серія збігів - World Marathon Majors. Марафони цієї серії - Берлінський, Бостонський, Лондонський, Чиказький, Токійський і Нью-Йоркський - одні з найвідоміших.

У Києві також проводиться регулярний забіг на дистанцію в 5 км - знаменитий Пробіг під каштанами. Ця акція стала найбільш масовим забігом в Україні, збільшивши кількість учасників зі 150 осіб в 1993 році до 13 тисяч - у 2018-му. Причому, переважна більшість учасників - не професійні спортсмени, оскільки забіг - благодійний, а зібрані кошти передаються для надання медичної допомоги хворим дітям.

Зміцнення імунної системи - важлива складова занять фітнесом

Оскільки спорт все частіше входить в наше життя, тим, хто піклується про свою фізичну форму, важливо буде отримати поради від професійних спортсменів і від спортсменів-любителів - як зберегти фізичну форму, зміцнити свій організм, захистити його від впливу шкідливих факторів зовнішнього середовища.

Один з найбільш відомих бігунів-марафонців України Валерій Кондрук входить в трійку українців, що володіють нагородами за участь у шести світових марафонах з серії World Marathon Majors. Йому з власного досвіду відомо, наскільки важлива підтримка імунітету під час інтенсивних занять спортом. Адже спорт великих досягнень неможливий без додаткового зміцнення організму за допомогою спеціальних продуктів спортивного харчування. У той самий час, високий рівень змагань виключає можливість застосування небезпечних або шкідливих для організму речовин, оскільки міжнародні організації стежать за своїм престижем, регулярно проводячи допінг-контроль.


Іммун44 зміцнить імунітет при заняттях спортом

В.Кондрук поділився секретом свого прекрасного стану здоров'я і міцного імунітету - це австрійський натуральний вітамінний комплекс Іммун44.

"Для будь-якої людини, які готується до серйозного випробування (в моєму випадку - це марафон), дуже важливо тренуватися системно і дисципліновано. Для цього потрібно неухильно дотримуватися плану, який складає високопрофесійний тренер" - підкреслює спортсмен.

"Саме в період підготовки до змагань зростає ризик підхопити будь-яку інфекцію - бактеріальну, грибкову або вірусну, що є небезпечним в будь-який час року, а не тільки в холодну пору року.

Під час високих психологічних і фізичних навантажень організм, як правило, схильний до ослаблення імунної системи, що збільшує ризик захворіти. Причому, інфекція завжди вражає в найбіль невідповідний момент - перед змаганнями, які, зрозуміло, ніхто не буде переносити через хворобу одного або навіть декількох спортсменів" - зазначає Валерій.

"Іммун44 для мене - це рятівник, який, завдяки великій кількості інгредієнтів природного походження, допомагає імунній системі захистити організм від будь-якої інфекції" - підкреслив Валерій Кондрук.

Ось вже протягом 10 років відомий український бігун регулярно приймає його, і не тільки в осінньо-зимовий період, адже захисні сили організму спортсмена піддаються серйозним випробуванням протягом всього року.

Довгі роки український бізнесмен і любитель спорту був змушений купувати його в Австрії, оскільки в Україні він не продавався. А ось в західноєвропейських країнах є вже великий досвід використання препарату Іммун44 спортсменами, в якості основного помічника в зміцненні імунітету напередодні підготовки до важливих спортивних заходів.

Іммун44 - джерело вітамінів і мікроелементів для імунітету

Дізнавшись про користь і, як наслідок - затребуваність даного препарату спортсменами, а також тими, хто займається фітнесом, бігом, велоспортом, просто приділяє увагу здоровому способу життя, - компанія "Новалік-Фарм" експортувала до України продукт, що сприяє відновленню і підтримці безвідмовної роботи імунної системи - Іммун44.

Зазаначений препарат створений австрійськими вченими і виготовлений в Євросоюзі в повній відповідності з новітніми західними технологіями, на основі виключно натуральних компонентів.

Він містить інноваційний комплекс вітамінів усіх груп, куди входять практично всі вітаміни групи B, що дуже необхідні для оптимальної роботи нервової системи, і відповідають за енергообмін, роботу імунітету, вироблення гормонів росту і ділення клітин.

У складі Іммун44 також містяться вітаміни А, С, D, мінерали магній, залізо, мідь, марганець, фосфор. Також в комплексі є фітинова кислота, яка знижує рівень "поганого" холестерину, а також триптофан, який стимулює виділення "гормону радості" - серотоніну.

Запатентовані формули PLANTOVIR® і PHYTO-PANMOL® містять вітаміни, мікро- і макроелементи, поліфеноли, біологічно активні речовини, які необхідні не тільки імунній системі, але всьому організму в цілому.

Завдяки сучасним технологіям та інноваційному науковому підходу австрійським дослідникам вдалося створити препарат Іммун44, який при регулярному прийомі:

- покращує і стабілізує роботу імунітету;

- прискорює імунну відповідь;

- зміцнює імунну систему.

Препарат має властивість стимулювати швидку і ефективну реакцію з боку всіх ланок імунної системи, впливаючи в якості біологічного щита на організм людини. Іммун44 захищає його від шкідливих зовнішніх впливів при збільшенні фізичних і психологічних навантажень, що активізуються під час стресів, весняного авітамінозу та в осінньо-зимовий період.

Ось чому Іммун44 рекомендований фітнес-тренерами і спортсменами як незамінне джерело поживних речовин для імунітету в період підвищених фізичних і психологічних навантажень.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Поради лікарів" на сайті "OBOZREVATEL".

Джерело: obozrevatel.com