Коноплянка повернувся до тренувань разом з "Шальке": відео

Півзахисник "Шальке" та збірної України Євген Коноплянка після одужання повернувся до тренувань разом з німецьким клубом.

Гельзенкірхенці виклали у Twitter яскравий відеоролик, на якому українець займається разом з партнерами по команді.


Der Kälte zum Trotz ️
️ #S04 ️ pic.twitter.com/YQvwyCGQ0s

— FC Schalke 04 (@s04) 21 января 2019 г.

У поточному сезоні Євген зіграв за "Шальке" 14 матчів в усіх турнірах, у яких відзначився двома гольовими передачами.

Раніше 24 канал писав, що українець знаходиться за крок від переходу в "Бешикташ". Також у трансфері виконавця зацікавлений "Фенербахче".

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua