"Газпром" не визнає рішення Стокгольмського арбітражу – Клімкін за підсумками переговорів

"Газпром" не визнає рішення Стокгольмського арбітражу і нового газового законодавства – про це за підсумками переговорів у Брюсселі в понеділок, 21 січня, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.


Він зауважив, що російська сторона вимагає у будь-який спосіб просто продовжити контракт навіть без проведення будь-яких консультацій.

"Пан Міллер тричі повідомив, що вони готові продовжити існуючі контракти. Ці контракти для них, напевно, це щастя. Причому він сказав, що ці контракти можна продовжити навіть без будь-яких експертних консультацій. Я намагався в нього перепитувати, що він під цим має на увазі, так він підтвердив, що саме буквально – ці контракти і просто вперед", – зазначив Клімкін.

Водночас він нагадав, що Україна готова підписати угоду про транзит тільки згідно з європейськими правилами, які країна імплементує в українське газове законодавство.

Джерело: 5.ua