На Одещині перша громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України

Громада святого Димитрія Солунського з села Пужайкове, що на Одещині, заявила про перехід від Української православної церкви Московського Патріархату до Православної Церкви України. Про таке повідомив прес-секретар Одесько-Балтської єпархії отець Теодор Оробець, передає "Радіо Свобода".

За словами Оробця, відповідне рішення підтримали більш як 300 людей.

"Громада виявила бажання, щоб у селі була створена Українська Православна Церква. Склали відповідний протокол, поставили підписи, оформлений документ передали до Одеської обласної державної адміністрації. На Водохреща й сьогодні відслужив у сільському храмі як священик Православної церкви України", – зазначив співрозмовник.

Крім того, отець Теодор Оробець зауважив: це перший випадок на території Одеської області, коли громада розпочала й довела до кінця справу про перехід до єдиної Церкви.

Нагадаємо, на початку січня на Черкащині перша парафія перейшла з Московського Патріархату до ПЦУ. А 15 січня на Чернігівщині перша громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України.

Дивіться також фотогалерею: 



Мережу заповнили меми про істеричну реакцію противників Єдиної Української Церкви – ФОТО

/ Durdominua/Twitter
/ фото із соцмереж
/ фото Цензор.НЕТ
/ Twitter / Радіо Свобода
/ соцмережі
/ соцмережі
/ Durdominua/Twitter
/ соцмережі
/ соцмережі
/ фото Цензор.НЕТ Джерело: 5.ua