"Реал" переміг "Севілью" та підійнявся на третю сходинку Прімери

"Реал" не має наміру залишатися без медалей. Мадридці, що переживають не найкращий період у своїй історії, все ж змогли розібратися із прямим конкурентом у боротьбі за третю сходинку Прімери – "Севільєю".

Щоправда і цей тріумф дався королівському клубу не без проблем.

Андалусійці тримали свої ворота на замку аж до сімдесят восьмої хвилини. Не встояли лише перед надпотужним дуже дальнім пострілом Каземіро.


¡El cañonazo y la celebración de @Casemiro! QUÉ GOLAZO...#RMLiga | #HalaMadrid pic.twitter.com/YBCMT6BC5f

— Real Madrid C.F. (@realmadrid) 19 січня 2019 р.

Вже в компенсований час своє вагоме слово сказав і володар золотого м’яча Лука Модріч, який і підсумував остаточний рахунок, – 2:0. "Реал" перериває серію із двох поспіль поразок від "Севільї" та відсовує андалусійців на четверте місце Прімери.


Luuuuka, Luuuuka, Modric!
@lukamodric10 pic.twitter.com/s8ZPN4xnve

— Real Madrid C.F. (@realmadriden) 19 січня 2019 р.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua