Під Києвом зійшли з рейок два вагони – в УЗ пояснили, чому запізнюються потяги

У суботу, 19 січня, у Київській області два порожніх вагони вантажного потяга зійшли з рейок. На щастя, минулося без потерпілих. Про це повідомляє "5 канал".

Інцидент стався о шостій годині ранку поблизу станції Кожанка. У Південно-західній залізниці зазначають, що поїзд рухався із Козятина до Фастова. Внаслідок події рух залізничними шляхами тимчасово був заблокований.

"5-му каналу" прес-служба залізниці повідомила, що нині рух частково відновлений та здійснюється однією колією, тому виникла затримка інших потягів – наразі близько 10 поїздів запізнилися в середньому на три години.

"Поїзд слідував з Козятина в бік Фастова о 5:40. Поблизу станції Кожанка зійшли два вагони, ніхто не постраждав. Рух зараз здійснюється по непарній колії. Тривають відновлювальні роботи. Вагони підняли, але зараз відбувається ремонт колії. Коли відновлять колії – тоді пустимо рух вже двома коліями", – пояснила ситуацію прес-секретар Південно-Західної залізниці Анна Казимир.

Дивіться також фотогалерею: 



"Абсолютно нова якість": новий залізничний експрес до "Борисполя" зсередини – ФОТО

/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Євген Кравцов/Facebook
/ Євген Кравцов/Facebook
/ Євген Кравцов/Facebook
/ Володимир Гройсман / Twitter
/ Євген Кравцов/Facebook Джерело: 5.ua