СБУ та прокуратура проводять обшуки у міськраді Дніпра

У п'ятницю, 18 січня, працівники Служби безпеки України спільно з прокурорами проводять обшуки в будівлі міської ради Дніпра. Таку інформацію підтвердили в прокуратурі Дніпропетровської області, передає "Радіо Свобода". 

Як стало відомо, слідчі дії відбуваються у розслідування кримінального провадження, що стосується привласнення бюджетних коштів. Подробиці обшуків у прокуратурі поки не розголошують.

"Саме в рамках цього кримінального провадження правоохоронними органами проводяться обшуки в міськраді Дніпра. У матеріалах провадження є інформація про те, якого підрозділу міськради це стосується, але ми поки цю інформацію не оприлюднюємо. Після проведення певних слідчих дій ми зможемо сказати більше", – прокоментувала речниця прокуратури області Олександра Сараєва.

Зауважимо, що проведення слідчих дій вже прокоментував у себе на Facebook очільник Дніпра Борис Філатов. У висловлюваннях себе не стримував і назвав обшуки "безглуздими". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 



"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/ Facebook / Володимир Рисенко
/ Facebook / Володимир Рисенко
/ Facebook / Олексій Гриценко
/ Facebook / Володимир Рисенко
/ Facebook / Олексій Гриценко
/ Facebook / Олексій Гриценко
/ Facebook / Олексій Гриценко
/ Facebook / Олексій Гриценко
/ Facebook / Олексій Гриценко
/ Facebook / Олексій Гриценко Джерело: 5.ua