На Одещині за загадкових обставин помер 2-місячний хлопчик

Поліція Білгорода-Дністровського проводить перевірку за фактом смерті немовляти. Про таке повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Повідомляється, що близько 07:30 мати дитини прокинулася та виявила сина мертвим. Про смерть немовляти до чергової частини Білгород-Дністровського відділу поліції повідомили медики, які прибули за викликом. 

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події при поверхневому огляді слідів насильницької смерті не виявила. Тіло немовляти направлено до Білгород-Дністровського бюро судово-медичних експертиз.

Наразі відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115  Кримінального кодексу України з позначкою "нещасний випадок". Правоохоронці проводять досудове розслідування.

Джерело: 5.ua