Лікар-дієтолог розповіла, як впливає на здоров'я цукор

При дотриманні здорового харчування, допустимої щоденної норми цукру у людини бути не повинно, заявила лікар-дієтолог Оксана Скиталінська, повідомляє "УНІАН" з посиланням на MedikForum.

Вона переконана, що регулярний раціон харчування не повинен містити доданого цукру – організму достатньо того, що людина споживає з іншими продуктами

"Уявлення про якусь "допустиму щоденну норму" цукру – це міф в питанні здорового харчування. Доданий цукор шкідливий для здоров'я в будь-якій кількості", – наголосила Скиталінська.

Цукор вже потрапляє в організм, коли вживаються фрукти, ягоди, овочі, каші. З'їдаючи цукор без інших продуктів, людина створює умови для вироблення надлишкової енергії, яка відкладається в жир без інтенсивного фізичного навантаження.

Крім того, за словами лікаря-дієтолога, доданий цукор провокує розвиток цукрового діабету другого типу та атеросклерозу.

Джерело: 5.ua