"КП "Київпастранс" було прийнято рішення про відновлення спільних рейдів із Національною поліцією України. Такі заходи не тільки захистять наших пасажирів і співробітників від агресивних порушників, але і стануть щитом справедливості у вирішенні конфліктних ситуацій". Про таке повідомляє Київпастранс на своїй сторінці у Facebook.
Таке рішення було прийнято, оскільки останнім часом все частіше почали фіксувати випадки агресивної поведінки пасажирів-порушників. Як приклад в комунальному підприємстві навели ситуацію, яка трапилась ввечері 15 січня у тролейбусі, що слідував за маршрутом №27.
"Пасажир не зміг підтвердити сплату свого проїзду і почав просуватися до виходу, відмовляючись сплатити штраф за безквитковий проїзд. Контролер-чоловік перегородив порушникові вихід, а коли той намагався вискочити – не пустив порушника. Тоді порушник вдарив у обличчя кондуктора-чоловіка та, ухопившись руками за поручні, почав бити ногами в спину. Жінка-водій перелякалася і вискочила з тролейбусу, аби терміново подзвонити на 102, щоб викликати наряд поліції. Тільки через те, що водій своєчасно зреагувала і заблокувала двері транспорту, порушник не втік, а був вимушений залишитися на місці свого злочину до приїзду поліції", – йдеться в повідомленні.
Джерело: 5.ua