Підлітків, які били людей в центрі Києва, місцеві жителі спіймали та публічно покарали – відео

У соціальні мережі потрапило відео, на якому представники київських ультрас змусили підлітків, які натовпом напали на чоловіка, вибачитися за скоєне, повідомляє "Київ Оперативний".

"Поки одні там когось "шукають" і "встановлюють", хлопці з однієї навколофутбольної організації самостійно знайшли "дітей", які вибачилися за свій вчинок і передали спортивне вітання читачам", – йдеться в коментарі авторів відео.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика. 

Нагадаємо, напередодні, увечері, поблизу станції метро "Палац Спорту" група підлітків із 10-15 осіб побігла за чоловіком та, збивши з ніг, почали його бити.

А жінку, яка намагалася зупинити бійку, атакували кілька дівчат – накинулися з кулаками і на неї. Потерпіла звернулася до правоохоронців. Там кажуть, що поки нікого не затримали та просять відгукнутися ймовірних свідків побиття.

Слід зазначити, що поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "хуліганство" через побиття чоловіка в центрі Києва.


Джерело: 5.ua